Titles you rated
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 0.5
Terminator SalvationRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.5
Spy KidsRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.5
Death Note: The Last NameRated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
Gone GirlRated ★ 3.5
JumperRated ★ 1.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 2.0