Movies
Ratings
367
Good NewsRated ★ 4.0
Primetime MotherRated ★ 4.0
3670Rated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
SproutRated ★ 3.5
GuestRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0