Movies
Ratings
82
WhiplashRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 2.5
Happy TogetherRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0