Movies
Ratings
165
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Brothers GrimsbyRated ★ 5.0
A Man Called OveRated ★ 5.0
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 4.5
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
RoomRated ★ 5.0
Rough NightRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 5.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 5.0
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0