Titles you rated
BargainRated ★ 5.0
The ShamelessRated ★ 2.5
The Brothers GrimsbyRated ★ 4.0- The WickedRated ★ 2.0
The Lazarus EffectRated ★ 1.0
The VoicesRated ★ 2.0
The Tag-AlongRated ★ 1.0
Heung-boo: The RevolutionistRated ★ 4.0
TracersRated ★ 2.0
Last ShiftRated ★ 2.0
Free FireRated ★ 1.5
The King of JokguRated ★ 5.0
The CaveRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 2.0
The KingRated ★ 5.0
Ghost RiderRated ★ 3.0
Den of ThievesRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
American UltraRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0