Titles you rated
Shooting StarsRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.5- Steel Troops WRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
The Sex Lives of College GirlsRated ★ 3.0
The Sex Lives of College Girls Season 1Rated ★ 3.0
Pyramid GameRated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 5.0
Great Seoul InvasionRated ★ 3.5
QueendomRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Good GirlRated ★ 3.5
Feel GoodRated ★ 3.0
Feel GoodRated ★ 3.0
GlitchRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Street Woman FighterRated ★ 4.0