Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
Tony TakitaniRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5- Ghost TrainRated ★ 2.5
ElioRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
My Special OneRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 3.0
Sunset SunriseRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0