Movies
Ratings
440
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 2.5
MaborosiRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Emilia PerezRated ★ 2.5
Keys to the HeartRated ★ 2.5
Mulholland DriveRated ★ 4.0
My Name is Loh KiwanRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.5
WickedRated ★ 1.5
HarbinRated ★ 3.0