Titles you rated
The WailingRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The UnfairRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5