Titles you rated
The Great King, SejongRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0