Titles you rated
The Return of the Condor HeroesRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 2.0
HERORated ★ 4.0
TakenRated ★ 2.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
- The PhantomRated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0