Movies
Ratings
298
SunnyRated ★ 2.0
New York, I Love YouRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 4.5
Meet Joe BlackRated ★ 2.5
The HostRated ★ 3.0
Steal My HeartRated ★ 2.5
Castaway on the MoonRated ★ 2.0
Fast & FuriousRated ★ 3.5
Leaving Las VegasRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.0
Last PresentRated ★ 3.0
GloveRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Magic in the MoonlightRated ★ 3.0
Still AliceRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0