Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 4.5- Sunset in My HometownRated ★ 3.5
The Lion King 1½Rated ★ 2.0
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 3.0