Series
Ratings
58
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Ms. MarvelRated ★ 2.0
Agatha All AlongRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 4.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.5
The Book of Boba FettRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 3.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5