Series
Ratings
14
Green Mothers ClubRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Singles' InfernoRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 2.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 2.5