Titles you rated
DAN DA DANRated ★ 3.5
Lycoris RecoilRated ★ 2.5
Gushing over Magical GirlsRated ★ 3.0
Tower of GodRated ★ 1.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 1.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 2.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 2.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 2.0- Akashic Records of Bastard Magic InstructorRated ★ 1.5
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 2.5
A Certain Magical IndexRated ★ 1.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 2.5
The Dangers in My HeartRated ★ 2.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 0.5- ONE PIECERated ★ 4.0
One PieceRated ★ 3.5