Movies
Ratings
304
Battlefield HeroesRated ★ 1.5
Crush and BlushRated ★ 2.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 1.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 2.5
Superman ReturnsRated ★ 1.5
Save the Green Planet!Rated ★ 1.5
Now Is GoodRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 1.5
Legally BlondeRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
Parallel LifeRated ★ 1.0