Titles you rated
ExhumaRated ★ 4.0
The FableRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Project PowerRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Killing RomanceRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
On the LineRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
PhantomRated ★ 2.0- HeroRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5