Titles you rated
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.5
Roman HolidayRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.5