Movies
Ratings
171
VeteranRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 2.5
Hello BrotherRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5