Series
Ratings
29
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Movie RoomRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5