Movies
Ratings
59
La Vie en RoseRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The WrestlerRated ★ 4.0
Gravity's ClownsRated ★ 3.0
Promised LandRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
PersepolisRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.0
ChangelingRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0