Titles you rated
Dancing QueenRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0