Titles you rated
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Eyes Wide ShutRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 4.5
The Sheriff In TownRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5