Titles you rated
Do You Like Brahms?Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Skam France Season 4Rated ★ 3.0
Skam France Season 3Rated ★ 3.5
Skam France Season 2Rated ★ 3.5
Skam France Season 1Rated ★ 3.5
Friends Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 4.0