Movies
Ratings
49
Mickey 17Rated ★ 4.0
Death Becomes HerRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 3.0
NosferatuRated ★ 3.5
Pain and GloryRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
LonglegsRated ★ 2.5
CarolRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Blue Gate CrossingRated ★ 4.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 2.5