Movies
Ratings
1973
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
12th Assistant DeaconRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.0
The Greatest Night in PopRated ★ 5.0
Cyber Hell: Exposing an Internet HorrorRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.5
Moving OnRated ★ 4.0
WindstruckRated ★ 4.0
Lucky Chan-silRated ★ 4.5
PawnRated ★ 2.0
The King's ManRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
BargainRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 1.5
HuntRated ★ 3.5