Movies
Ratings
160
Inside OutRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
Marie AntoinetteRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
ReptilianRated ★ 3.0
Piranha 3DRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
TyphoonRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 4.0