Titles you rated
PredestinationRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5