Titles you rated
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The WrestlerRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 5.0
Mother!Rated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Captain FantasticRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 2.0
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5