Movies
Ratings
335
MaleficentRated ★ 1.5
Men in BlackRated ★ 2.5
The MaskRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 1.5
A Time to KillRated ★ 5.0
The Lincoln LawyerRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 3.0
HomefrontRated ★ 5.0
RevolverRated ★ 4.0
The OneRated ★ 3.0
SafeRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 5.0
FarinelliRated ★ 5.0
Princes and PrincessesRated ★ 5.0
American History XRated ★ 5.0
Love ObjectRated ★ 2.0
Lilo & StitchRated ★ 5.0
TekkonkinkreetRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0