Movies
Ratings
553
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Sweet & SourRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 2.0
AshfallRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Animal WorldRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 1.0
Extreme JobRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Golden SlumberRated ★ 2.5