Titles you rated
Bad TasteRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
Fried Green TomatoesRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0- Blade of the Phantom MasterRated ★ 5.0
The MissionRated ★ 5.0
All for the WinnerRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 5.0
Fight Back to SchoolRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
HighlanderRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Pom PokoRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Diary of the DeadRated ★ 4.0