Series
Ratings
13
Moon KnightRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
BodyguardRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0