Movies
Ratings
32
SicarioRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0