Movies
Ratings
286
DefaultRated ★ 0.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The BoyRated ★ 2.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
BurningRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
October SkyRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
OculusRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.0
ZombielandRated ★ 0.5
ApocalyptoRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 3.0