Movies
Ratings
96
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 3.5
Frozen FeverRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 3.5
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 4.0