Titles you rated
Melo MovieRated ★ 2.5
High KickRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.5
Marvel's The PunisherRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Fashion 70'sRated ★ 3.5
My Love Eun DongRated ★ 1.5
All InRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 3.0