Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Taxi 2Rated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Transporter 2Rated ★ 5.0
The MaskRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 3.0