Titles you rated
GoblinRated ★ 4.5
Squad 38Rated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0- BossRated ★ 4.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 4.5