Titles you rated
FrantzRated ★ 4.0
PriscillaRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Final PortraitRated ★ 3.5
In the HouseRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.0
5 to 7Rated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Paddington in PeruRated ★ 3.0
FerrariRated ★ 3.0