Movies
Ratings
108
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 3.0
Friday the 13thRated ★ 4.0
The UninvitedRated ★ 4.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 4.0
Ghost ShipRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 4.0
The Red ShoesRated ★ 3.0
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 3.0
Child's Play 3Rated ★ 4.0
The CatRated ★ 3.0
Friday the 13thRated ★ 5.0
The EyeRated ★ 4.0
RinguRated ★ 4.0
Wrong TurnRated ★ 5.0
Saw 3DRated ★ 4.0
Don't ClickRated ★ 4.0
ScreamRated ★ 3.0
Bloody ReunionRated ★ 2.0