Titles you rated
Marine BoyRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 5.0
Scary MovieRated ★ 4.0
OseamRated ★ 5.0
The Guard PostRated ★ 2.0
The ProtectorRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 3.0
HitmanRated ★ 5.0
Black HouseRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 4.0
The Last GodfatherRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 5.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 5.0
ChawRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 4.0