Movies
Ratings
240
Season of the WitchRated ★ 3.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 1.0
42Rated ★ 5.0
The Time MachineRated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 4.0
Mr. 3000Rated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Little ManRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
Monsters vs. AliensRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
GamerRated ★ 3.0