Series
Ratings
28
Blue ExorcistRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Demi-Gods and Semi-DevilsRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5