Movies
Ratings
525
SearchingRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
The Last GodfatherRated ★ 1.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0