Titles you rated
The Fifth ElementRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
300Rated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0