Titles you rated
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.0
BraveRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
Another WayRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 5.0