Titles you rated
Liar LiarRated ★ 4.0
Cats & DogsRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
Never Ending StoryRated ★ 3.5
The ExpendablesRated ★ 2.5
LucyRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.5
Oliver TwistRated ★ 4.5
Rush Hour 2Rated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 2.5
Clash of the TitansRated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0