Titles you rated
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Marine BoyRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
PoongsanRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 4.5
FluRated ★ 4.5
Lump of SugarRated ★ 4.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0